APES predstaví Etický kódex pre EPC na konferencii zeBra 2015

Využite príležitosť osobne stretnúť poskytovateľov EPC a dozvedieť sa viac o princípoch transparentnosti a úspešných slovenských projektoch.

Asociácia poskytovateľov energetických služieb zorganizuje v rámci konferencie zeBra 2015 (www.zelenabratislava.sk) seminár Energy Performance Contracting – úspory energie transparentne a so zárukou.

Energy Performance Contracting (EPC) je dlhodobo a celosvetovo osvedčeným spôsobom znižovanie energetickej náročnosti budov a zariadení, pri ktorom sa počiatočná investícia spláca z budúcich garantovaných úspor nákladov na spotrebu energie.
V roku 2015 sa Asociácia poskytovateľov energetických služieb a tiež väčšina jej členov zaviazali rešpektovať pri príprave EPC projektov Európsky etický kódex pre EPC pripravený v dvadsiatich európskych krajinách v rámci projektu Transparense (www.transparense.eu). Cieľom tejto aktivity je podporiť transparentné podnikanie v tejto oblasti a zvýšiť povedomie vlastníkov budov a zariadení o možnostiach metódy EPC.
V rámci seminára budú predstavené základné princípy Európskeho etického kódexu, a za účasti zástupcov poskytovateľov EPC, odprezentované úspešné EPC projekty zrealizované na Slovensku.

Konferencia zeBra 2015 sa uskutoční 22.9.2015 v Starej tržnici na Námestí SNP 20 v Bratislave.

co-funded-iee-horiz_en

logo_TRANS_RGB

Pridaj komentár